KONTAKT

Svítidla Bachman
Rooseveltova 3844/10b
Znojmo 669 02
tel: 722360896 (8:00 - 15:00)
napište nám
svitidla-bachman@email.cz
IČO: 88060489 DIČ: 8111034723

KONTAKT
KONTAKT

Internetový obchod Svítidla-Bachman.cz

Rooseveltova 3844/10b
66902 Znojmo
Česká republika
 
IČ: 88060489
DIČ: CZ8111034723
 

Pracovní doba:
 
pondělí - pátek  8:00 - 18:00
 
Infolinka: 722 360 896 (8:00 - 15:00)
 
e-mail: svitidla-bachman@email.cz
 
Na dotazy odpovíme do 24 hodin
 
Příjem objednávek nonstop
 
banka: MONETA Money Bank
č.ú.: 222063808/0600
IBAN: CZ7306000000000222063808
 

 

Jsme tým kreativních lidí, kteří mají zájem o design a architekturu. Je to náš společný koníček. Naší specializací jsou industriální, vintage a retro svítidla. Hledáme tak kvalitní a designová svítidla, která následně zařazujeme do prodeje na našem eshopu. Naším cílem je nabídnout zákazníkům zboží, které je krásné, ale především také kvalitní a funkční. Na českém trhu působíme v tomto oboru již od roku 2010 a za tuto dobu jsme si již dokázali najít spoustu spokojených zákazníků a realizovat dodávky svítidel pro designová a architektonická studia, obchodní prostory, hotely a restaurace. Naše realizace můžete vidět na fotografiích v sekci reference.

Jste firma nebo architekt? Napište nám poptávku svítidel na svitidla-bachman@email.cz . Rádi Vám vypracujeme konkrétní cenovou nabídku.

 

Najdete nás také na vyhledávačích nábytku

Velké zakázky a realizace:

Hotel Klárov Praha

Humpy Dumpty Café

Fotbalista Martin Fenin

Síť restaurací Šalanda - Heineken

Krušovická Šalanda Praha 6 - Řepy

Krušovická Šalanda Praha - Hlavní nádraží

Krušovická Šalanda - Mladá Boleslav

Reklama Smirnoff

Hotel Líšeňský Dvůr

One Café Karlín

One Café Praha - Lužiny

Restaurace Racek Brno

Restaurace Langusto Bratislava

Sample bar Vídeň

Prodejní prostory Mnichov

Restaurace Budapest

L'arte Cafe Teplice

Kavárna Cafe Muzeum Praha

Restaurace Boorgerbar Praha

Restaurace Ravak Příbram

Mateřská školka Bambíno Praha

Restaurace Magister Kelley Praha

Bussines Hotel Alley Olomouc

Restaurace Hybernia Praha

 

 

Co vlastně nabízíme? 

 

Svítidla dánského výrobce, který použivá pouze kvalitní materiály. Tento výrobce světové značky vyrábí osvětlení v industriálním, vintage a retro stylu. Stylové osvětlení současných moderních interiérů. Záruka vysoké kvality a prestiže.

  

 

Švýcarský designér a výrobce svítidel Kohlmann. Jedinečný design, funkčnost, kvalita a originalita svítidel. Výběr těch nejlepších materiálů a látek pro stínítka. Svítidla Kohlmann nabízí moderní a funkční design.

  

 

Finský výrobce moderních designových svítidel v minimalistickém skandinávském stylu. Vysoká kvalita a precizní zpracování. Specializace na LED osvětlení.

  

Francouzský výrobce kvalitních bankéřských stolních lamp. Každý kus této lampy Baronn je originál. Ručně foukaná skla stínítek a tradiční materiály.

  

 

Belgická svítidla značky Asphere jsou zárukou precizní práce, kvality výrobku a vyjímečné exkluzivity. V naší nabídce naleznete pestrou nabídku těchto svítidel v různých kategoriích.

  

Dánský výrobce nábytku, svítidel a doplňků kombinuje tradiční zpracování s čistými materiály a skandinávským designem. Kodaňská designérská značka kombinuje jasné formy s funkčností nábytkových dílů. Mezi designéry patří klasika jako Verner Panton a Arne Jacobsen, stejně jako současné výtvory od designérů Victor Vetterlein, Sofie Refer, Kasper Rønn a Jonas Bjerre-Poulsen.

  


ANGLEPOISE je „ikonická britská značka“. V roce 1933 byla vytvořena první lampa ANGLEPOISE průmyslového designéra George Carwardina. A dodnes značka vyrábí svítidla, která se vždy používají v interiéru i průmyslu - a jejichž jedinečný princip a design se nikdy nezměnil.

  


V roce 2008 si sestry Gwendolyn a Guillane Kerschbaumer založily vlastní značku pro ozdobná světla. Rakušané jsou návrháři polyglotů, kteří nyní pracují hlavně v londýnské metropoli designu. Na druhou stranu se svítidla vyrábějí v dílnách ve Švédsku a Německu. Díky jednoduché modernosti svítidel Atelier ARETI je lze znovu a znovu nalézt jako prvky na produktových fotografiích významných značek, jako je Minotti.

  

Světla BROKIS Memory, Knot, Shadow, Capsula Design Light - ohromující umění skla společnosti BROKIS je spojeno s vizionářskými designéry, kteří svou kreativitu věnovali vývoji jemných exkluzivních světel. Těžištěm etikety z České republiky je surové sklo. Společnost BROKIS již mnoho let nashromáždila spoustu odborných znalostí v oblasti výroby a zpracování křehkých materiálů - tato odbornost v kombinaci s inovativní silou světových designérů tvoří základ pro vytvoření nekonvenčních, ručně vyráběných designových svítidel.

 

Záruka kvality na veškeré zboží 10 let.

Online prodej designových svítidel všech kategorií:

Závěsná svítidla, LED svítidla, Koupelnová svítidla, Venkovní svítidla, Stropní svítidla, Lampy, Stojatá svítidla, Nástěnná svítidla, Klasická svítidla, Industriální svítidla, retro a vintage svítidla.

Originální design, kvalita, světelný výkon a jedinečnost.

Naše svítidla jsou vyráběna pouze z vysoce kvalitních materiálů, v dnešní době již málo vyskytovaných a používaných.

Záruka dlouhodobého spokojeného užívání.

Nabízíme přes 2000 různých designových svítidel na jednom místě.

I svítidlo může být šperk.

Vyberte si to pravé svítidlo do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, chodby, haly, koupelny, zahrady nebo osvětlení pro kavárnu, hotel, restauraci a bar.

Vždy se Vám budeme věnovat s maximální péčí a rádi Vám poradíme.

 

NTc1NTI5Mz